„Najlepszym sposobem znalezienia siebie jest utracenie się w służbie innym"

nasz zespół

Robert Drohomirecki

Fundator / Prezes Zarządu

Pilot i entuzjasta lotów balonem, znany jako twórca grupy
Fly-Consulting , który zrealizował ponad 800 wyjątkowych lotów dla więcej niż 3500 osób. Jego pasje wcale nie kończą się na podniebnych podróżach. Jako absolwenta podyplomowych studiów
z zarządzania cyberbezpieczeństwem zajmują go również kwestie bezpieczeństwa – zarówno na ziemi, jak i w powietrzu. Kierowany pragnieniem pomagania innym, postanowił założyć Fundację Podniebny Uśmiech, w ramach której ma nadzieję, poprzez tworzenie niezapomnianych doświadczeń, przyczyniać się do pozytywnej transformacji społecznej.

Referencje działań balonowych.

Aleksandra kubsda

Członek Rady Fundacji

Logistyk, specjalista prawa celnego, trener, pedagog. Wieloletnia społeczniczka, zaangażowana w wiele projektów pomocowych, ralizujaca akcje charytatywne i prozwierzęce. Organizatorka wielu imprez edukacyjnych. Jedna z twórczyń prężnie działającej opolskiej kooperatywy spożywczej, wieloletnia wolontariuszka organizacji działających na rzecz zwierząt.

Adam Bilik

Członek Rady Fundacji

Człowiek hybryda: mechanik samochodowy i prawnik, który przekuł swoje zainteresowania w wielowątkową karierę. Wspólnie z żoną prowadził przedsiębiorstwo, by potem, po przewartościowaniu działalności biznesowej, oddać się swoim pasjom. Jako fotograf, film maker, bloger, kucharz, a także szczęśliwy ojciec inspiruje innych do przekraczania granic, sam stawia w życiu na dynamiczne zmiany
i kreatywnego rozwoju.

honorowy członek fundacji

Katarzyna błędkowska

Niemożliwe robi od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać. Wulkan energii, pomysłów i kreatywności. Prywatnie mama na pełnych obrotach i królowa planety “wielki świat-kuchenny blat”. Zawodowo od ponad 15 lat pomaga organizacjom pozarządowym, instytucjom publicznym i przedsiębiorcom pozyskiwać finansowanie na rozwój działalności. Szczególnie bliski jej sercu jest sektor zdrowotny, dla którego z powodzeniem zrealizowała wiele projektów inwestycyjnych, infrastrukturalnych oraz profilaktycznych. Niepohamowany apetyt na życie realizuje podczas podróży małych i dużych. Miłośniczka gór, które pokonuje najczęściej podczas biegów górskich. W życiu kieruje się dewizą: Sukces nie jest kluczem do szczęścia. Szczęście jest kluczem do sukcesu.